NEXT EGE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
NETGÖR ELEKTRONİK ve UYDU SİSTEMLERİ

  • Uydu alıcıları arasında lider marka Next&NextStar'ın tüm uydu alıcılarını inceleyebilir, ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

    ÜRÜNLER
  • Bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.
    İhtiyaçlarınıza uygun çözümler yaratmamıza fırsat verin

    İLETİŞİM

Recai Hoş 60'lı yıllarda Almanya'da eğitim ve uygulama alanında yaptığı çalışmalarla elektronik sektörüne adım atmıştır. 70'li yıllarda radyo ve pikap imalatına yenilikler katarak devam etmiştir.

80'li yıllarda Tamgör ile başlayan iş ortaklığı 2012 yılında Recai Hoş'un vefatına kadar sürmüştür. 2012 yılından bu yana Netgör ismiyle Okan-Gökhan Hoş tarafından aile şirketi olarak devam etmektedir. Yüksel Elektroteknik ailesi ile Netgör ailesinin işbirliği yaklaşık 20 yıldır gelişerek devam etmektedir.

Next&Nextstar çatısı altında; müşteri memnuniyetini önceleyen hizmet anlayışımızla, gelişen teknolojik trendleri gözönünde bulundurarak her zaman daha iyiye gitmeyi amaçlıyoruz.

Bu doğrultuda bizden önceki kuşakdan öğrendiklerimizi günümüz koşullarına uyarlayıp sonraki kuşaklara dürüst, sürdürülebilir, büyüyen ve istihdam yaratan şirket anlayışımızı aktarmayı hedefliyoruz.


Next Ege Bölge
Netgör